Tarif MP88

Náš nejoblíběnější tarif pro náhradu drahé předplacené karty jiných operátorů - vhodný pro děti a seniory. Volné jednotky, průhledný výhodný ceník a žádné povinné dobíjení dělá z tohoto tarifu žádaný dárek nejen u školáků

88,- Kč měsíčně

Nízký měsíční paušál s volnými jednotkami v ceně. Po vyčerpání volných jednotek voláš za 1,88 Kč a SMS posíláš za 1,44 Kč.

50 volných jednotek

50 volných minut nebo SMS v jakékoliv kombinaci - provolej třeba 30 minut a napiš 20 SMS nebo provolej 45 minut a napiš 5 SMS.

Minutová tarifikace

Méně výhodná avšak v tarifu s volnými jednotkami jediná možná. Vždy Ti z volných jednotek odečteme celou provolanou minutu stejně tak jako celou SMS.


Tarif MP44

Tarif MP44 je oblíbený mezi aktivními uživateli. Výhodná cena po celý den ve vteřinové tarifikaci.

Vteřinová tarifikace

Tvoje hovory budou účtovány po vteřinách, tedy v nejvýhodnější tarifikace 1+1. Voláš 20 sekund, platíš 20 sekund. Samozřejmě od první sekundy.

44,-Kč měsíčně

Nízký měsíční paušál Ti umožní využívat skvělé jednotné ceny za volání a SMS. Za každou minutu hovoru nebo odeslanou SMS zaplatíš 1,44 Kč.

Telefonní seznam

První a dosud jediný telefonní seznam od roku 1999.

MobilPhone.CZ

Společnost Zefina Praha s.r.o provozuje služby virtuálního operátora na základě ohlášení u ČTÚ číslo 3706.


Společnost Zefina Praha s.r.o. ani značka MobilPhone.CZ nemá žádný vztah ke společnosti "MobilPhone CZ s.r.o., v likvidaci"